VÁNOČNÍ DÍLNIČKY NA ZŠ ČAJKOVSKÉHO

Dne 13. 12. 2023 se v naší škole konaly vánoční dílničky a jejich program byl skutečně bohatý. Děti spolu se svými blízkými mohly vytvářet různé vánoční dekorace, přáníčka nebo třeba také ozdoby na stromeček. Nelze opomenout ani zdobení perníčků, což podle nás bylo jedno z nejoblíbenějších stanovišť, hlavně pro děti. V rámci vánočních dílniček však nebylo nachystáno pouze tvoření, ale i pěvecké vystoupení v podání žáků naší školy. Nechybělo ani něco k zakousnutí a punč s ovocem. Vzhledem k tomu, že se dílniček zúčastnil opravdu velký počet dětí, rodičů a dalších jiných rodinných příslušníků, věříme, že se nám podařilo připravit pro všechny příjemně strávené a klidné odpoledne plné vánoční atmosféry. Těšíme se zase za rok a všem přejeme šťastné a veselé!

kolektiv ZŠ Čajkovského