Soutěž k SOČI 2014 - Heyrák v pohybu

Heyrák je škola v pohybu, proto jí nemůže uniknout tak velká světová událost jakou jsou zimní olympijské hry v Soči. Pro jejich sledování a fandění sportovcům bylo ve vestibulu hlavní budovy zřízeno tzv. olympijské studio.

Ředitel školy vyhlašuje soutěž o nejlepší dílo věnované sportu a olympijským hrám.

Pravidla soutěže

• Autor díla může být žák, rodič, celá třída, učitel, zaměstnanec školy.
  • Dílo (obrázek, výkres, fotografie, článek, dopis, slogan, fejeton, komiks, spot, videonahrávka, zvuková nahrávka, písnička……..) musí být originální. Dílo musí být v žánru sport (letní sporty, zimní sporty, SOČI, Heyrák, i sport ve vesmíru je OK).
  • Počet příspěvků od 1 autora není omezen.
  • Dílo musí být zcela zřetelně označeno autorem.
  • Díla vkládejte do připravené „schránky“ v olympijském studiu ZŠ Heyrovského (vestibul školy)
  • Díla musí být pouze v takovém formátu, aby se dali zasunout do připravené „schránky“ ozn. logem ZOH 2014.
  • Díla mohou být ve formátu – A2 – A6, sešit, blok, USB, CD,…….

Důležité organizační pokyny

• Uzávěrka soutěže je ve čtvrtek 20.února v 1.00 hodin.
  • Vítězové získají hodnotné sportovní ceny.
  • Nejlepší díla budou zveřejněna ve vestibulu školy.
  • Výsledky soutěže se dozvíte v pátek 21. února v 9.45 hod. ve vestibulu školy

Hodnotící kritéria

• kreativita
  • humor, vtip, nadsázka

Porota soutěže

Mgr. Oldřich Anděl, ředitel školy a jeho zástupci.