Setkání s Usainem Boltem

V úterý 27. června 2017 se čtyři dívky z našich pátých tříd – Veronika Halová, Klára Šťastná, Sofia Delprete a Zuzana Kučerová spolu s panem zástupcem Mgr. Radkem Patschem zúčastnily nezapomenutelného setkání s nejlepším atletem světa Usainem Boltem. Toto setkání vzniklo za podpory vedení města Olomouce, které v čele s primátorem Olomouce doprovázelo 20 nejlepších účastníků olomouckého závodu štafet do Ostravy – dějiště dalšího ročníku Zlaté tretry. Zde měla naše děvčata možnost se „naživo a zblízka“ setkat se slavným a vynikajícím sprinterem Boltem. Nejen, že dívky získaly cenné podpisy na fotografii a tričko, ale měly možnost si s Boltem zaběhnout jeden krátký sprint. Po tomto vzácném setkání nás páni olomoučtí radní pozvali na vyhlídkovou věž Magistrátu města Ostravy, odkud jsme měli celé město jako na dlani. Výlet to byl sice krátký, ale o to více silná a krásný zážitek!