S panem Ladou za besedou

Třídy 2.E a 2.F se minulý týden ve středu vypravily do školní knihovny na budovu ZŠ Heyrovského. Po týdnech v lavici to byla příjemná změna.

Z reakcí dětí bylo znát, že možnost podívat se na naši kmenovou školu, projít se po chodbě, vidět starší děti a při průchodu nahlédnout do cizí třídy pro ně byl velký zážitek, který si chtěly užít.

Když už se konečně všichni usadili v příjemném prostředí školní knihovny, dozvěděli se spoustu informací o panu Ladovi a jeho díle. Skoro jako v kině sledovali známé pohádky a obrázky pana Josefa Lady a jako bonus si odnesli pracovní list.

Věřím, že žáčci udělali na všechny přítomné dobrý dojem, což by mohla potvrdit paní knihovnice nebo paní recepční. Budeme se těšit na další zajímavé besedy a velmi rádi zase do školní knihovny přijdeme.

 

třídní učitelky 2. ročníků – Mgr. J. Berková, Mgr. L. Valušová