První školní den u prvňáčků

 

I přes nepříznivé počasí a přísná hygienická opatření si naši prvňáčci, kteří se ode dneška stali školáky, nenechali zkazit svůj první školní den na Heyráku. Po příchodu do školy se dětí a jejich blízkých ujaly paní vychovatelky, které děti posílaly do jednotlivých nazdobených tříd, kde je s úsměvem na tváři vítaly paní učitelky. Děti zasedly do školních lavic a plné očekávání sledovaly veškeré dění ve třídě.

 

Po celou dobu pobytu ve škole vládla v prvních třídách přátelská atmosféra. Tu podpořily i paní učitelky, které všem přítomným laskavým způsobem předaly potřebné informace a balíčky v podobě školních potřeb a drobností, které dětem jistě udělaly radost.

 

Za přípravu prvního školního dne bychom chtěli poděkovat všem paním učitelkám 1. ročníku a vychovatelkám, které se na organizaci podílely, a popřát našim prvňáčkům, aby se jim ve škole líbilo.

 

 

vedení školy