Přednáška k E-bezpečí

Vážení rodiče, dovolte, abychom Vám nabídli možnost zúčastnit se přednášky zaměřené na jevy, které mohou ohrožovat naše děti a dospívající při komunikaci přes internet (zejména na kyberšikanu, rizika sociálních sítí (Facebook), kybergrooming, sexting, atd.) a na možnou obranu a ochranu před těmito jevy. Přednášejícím bude PhDr. René Szotkowski, Ph.D., pracovník projektu E-Bezpečí a Centra PRVok Pedagogické fakulty UP v Olomouci. Přednáška se uskuteční v prostorách naší školy dne 29.5.2018 v 16.15 hod. Předpokládaná délka je 90 min + přestávka. Prosíme, aby se rodiče, kteří se chtějí této přednášky zúčastnit, přihlásili na email školní psycholožky Mgr. Šmeralové: renata.smeralova@zsho.cz. Děkujeme, vedení školy.