Poznávej se – interaktivní výstava ve Vlastivědném muzeu

V uplynulých týdnech se do Vlastivědného muzea vypravilo několik tříd naší školy. Naposledy v pátek 16. března to byli žáci 7. C, D a E. Ohlasy od učitelů i žáků, kteří už tuto výstavu navštívili, nás povzbudily. A nebyli jsme zklamaní. Sedmáci zapojili hlavu - mohli si vyzkoušet vyluštit nejrůznější hlavolamy, zvukové pexeso nebo odhalit optický klam, i tělo – oblíbený byl především panel, do kterého si mohl každý obtisknout své tělo, ruce, obličej, změřili si krevní tlak, zjistili, jestli dokáží spolupracovat a udrží balanc, třeba i na chůdách nebo na pedalu, projdou po kladině, nebo jak vysoko vyskočí nebo se předkloní.

Pokud si chcete na výstavu Poznávej se zajít, pospěšte si. Trvá už jen do konce týdne – do neděle 25. března.

Užijte si hodně zábavy. Karel Dvořák