Pobyt v přírodě s třídami 4. a 5.E

Obě třídy za doprovodu neohrožených učitelek Shaaban-Zemčákové, Bartálové a Stavinohové, spolu s maminkou jedné účastnic - paní Florianovou a pomocnicí Míšou Zemčákovou, vyrazily na třídenní pobyt na chatě Pepovka ve Filipovicích (Bělá pod Pradědem). Na děti v termínu 31.května - 2.června 2017 čekal bohatý program v přírodě plný her, poznávání a sportování. Nemohla chybět noční stezka odvahy a opékání špekáčků. Všechny děti velmi oceňovaly bazén přímo v místě ubytování a také výbornou kuchyni. Třída 5.E navíc stihla ve čtvrtek odpoledne výlet do adrenalin parku, kde je ke dni dětí čekal dárek v podobě zážitku v lanovém centru, kde téměř všichni zvládli náročnou stezku mezi lany několik metrů nad zemí. V pátek večer jsme se všichni bez úhony vrátili do Olomouce plni dojmů a zážitků.