V závěru školního roku navštívili žáci 3. A psí útulek v Neředíně. Jednalo se již o opakované setkání dětí s jeho obyvateli a zaměstnanci. Žáci se tak opět mohli přesvědčit o tom, jak důležitá je péče o opuštěná a týraná zvířátka.
Velké poděkování patří rodičům žáků, kteří podpořili tuto dobročinnou akci zakoupením nemalého množství čisticích prostředků určených k úklidu kotců, ale i misek a pelíšků pro opuštěné pejsky a kočičky. Díky jejich ochotě a štědrosti jsme mohli útulku předat dary, které usnadní každodenní péči o zvířátka.
Během návštěvy si děti měly možnost pohladit roztomilé štěňátko, dozvěděly se i několik důležitých informací, jak postupovat při seznamování s neznámým pejskem nebo kočičkou.
Návštěva byla pro všechny nejen příjemným zážitkem, ale také důležitou lekcí empatie, zodpovědnosti a pomoci k těm, kteří naši pomoc potřebují.
Děkujeme pracovníkům útulku za milé přijetí a rodičům za jejich podporu. Věřím, že se do útulku příští rok opět vrátíme.
za 3. A Mgr. Ivana Rozsívalová