Možnost odebírání svačin

Vážení rodiče,

vedoucí ŠJ Heyrovského 33, Olomouc nabízí  rodičům od 6. 1. 2020 možnost zakoupení dopoledních svačin pro žáky ZŠ Heyrovského. Svačiny jsou vyráběny dle objednávky denně čerstvé z čerstvých surovin. Porce jedné svačiny se skládá z pečiva s různými druhy pomazánek (vaječná, tuňáková, tvarohová, mrkvová, šunková pěna ,..) příp se šunkou krájenou, sýrem, přílohou zeleniny. Zařazeny budou i sladké svačinky- koblihy, koláčky, plněný croissant,…

Přihlášku k odebírání svačinek odevzdejte nejpozději do 30.11.2019

Jídelníček bude k dispozici na stránkách ŠJ Heyrovského www.zsheyrovskeho.cz, příp.na www.strava.cz.

K vyzvedávání svačinky budou žáci používat elektronický čip.

Cena 1 svačiny 20,-Kč (10.-Kč náklad na potraviny + 10,- provozní a mzdový náklad).

Úhrada svačin:

Pokud hradíte stravu „Inkasním příkazem“, zvyšte si prosím v bance limit (minimální výše  je dána počtem pracovních dní v měsíci x 20,-Kč, což je kalkulovaná cena měsíční svačiny dle naší nabídky). Možnost vložit vyšší částku není tímto dotčena.

Platba svačin bude probíhat stejným způsobem jako platba obědů, tzn. předem, bezhotovostním převodem na účet ŠJ. Z předplacené částky se vám budou odečítat jednotlivé svačiny.

Odhlašování/přihlašování svačin:

Zájemci o školní svačiny budou po předání „Závazné přihlášky k odebírání dopoledních svačinek“  do ŠJ, automaticky přihlášení na následující měsíc. Storno objednávky lze provádět do 10 hodin dne předchozího na odhlašovacím terminálu před výdejnou, příp. přes aplikaci www.strava.cz, popř. telefonicky 585 758 049.

 Přihlášku možno stáhnout zde.

V případě dotazů se prosím obraťte na administrativní pracovnici školní jídelny tel. č.  585 758 049, příp. na vedoucí školní jídelny 585 758 045.