Máme to !

Ve středu 18. ledna 2012 jsme s napětím čekali na 11. hodinu dopolední, kdy se na internetu měly objevit výsledky mezinárodní zkoušky z angličtiny KET a PET. Naši deváťáci byli z čekání na výsledky snad nervóznější než ze zkoušky samotné. Tak honem k počítači, najít tu správnou stránku na internetu, přihlásit se a …. A super úspěch, všichni to máme !! Zkouška KET (Key English Test) je parádní, ale PET (Preliminary English Test) to už je fakt něco, to nezvládne leckterý maturant. Na Heyráku je prvních 7 statečných, kteří to zvládli. Všichni jsou vzorem pro své mladší spolužáky, kteří je – doufejme – budou následovat. Teď nás čeká ještě slavnostní předání certifikátů v Britském centru v Olomouci a taky zasloužená radost.

Zkoušky úspěšně složili:

KET – Andrea Coufalová, Monika Hřivnová, Jakub Lakomý, Martina Menšíková

PET – Jan Navrátil, Hana Sedláčková, Martin Staněk, Veronika Subotová, Tomáš Štefan, Marek Večerka, Erika Vysloužilová