Krajské finále Mc Donald’s Cupu

Po dlouhé cestě přes kvalifikační okresní kolo a vítězství v okresním finále se náš mix 12 žáků ročníku 2009 až 2006, probojoval až do krajského finále. Náš tým ukázal, že dokáže pod záštitou ZŠ Heyrovského spojit i velké věkové rozdíly pod podmínkou, že je spojuje jeden fenomén jménem fotbal. Všichni kluci již od prvního okresního kola tahali za jeden provaz a svým maximálním nasazením, týmovým povzbuzováním a individuálními fotbalovými dovednostmi, dokázali, že jsou nejlepší v Olomouckém kraji. Kluci zaslouženě po krásně odpracovaných utkáních, která nebyla mnohdy jednoduchá, zvítězili v krajském finále, kde odehráli utkáni proti nejlepším ZŠ z okresu Jeseník, Přerov, Prostějov a největšího rivala dnešního turnaje okresem Šumperk. Kluci posbírali i individuální ocenění a to za nejrychlejší gól turnaje střelec Jakub Molík a nejlepšího střelce turnaje Tomáše Ulenfelda. Velké poděkování patří paní zástupkyni Přikrylové, která zaštítila celou naši turnajovou cestu po administrativní stránce a další poděkování míří za rodiči našich žáků, kteří i při pracovním vytížení našli čas, aby všechny naše žáky svým povzbuzováním hnali za co nejlepšími výkony v turnaji. Těšíme se na další školní rok, kdy náš tým snad zopakuje letošní výkony, jelikož nás opustí z věkových důvodů jen 3 hráči a zbytek našich talentů doplněný o nové naděje z prvních tříd nás zase bude na turnaji Mc Donald‘s Cup reprezentovat.

Bc. Michal Hrubý

Vedoucí trenér pro věkové kategorie přípravek U6 - U11