Kluci z Heyráku ovládli prestižní turnaj v Banské Bystrici

     Kluci ze sportovních fotbalových tříd se pod hlavičkou SK Sigma Olomouc zúčastnili již po šestnácté tradičního a letos již 27.ročníku halového turnaje O pohár Jozefa Vengloša, který pořádá ve spolupráci s městem Banská Bystrica bývalý trenér mládežnických reprezentací  Československa a Dukly Banská Bystrica pan  Peter Benedik.  V pěti utkáních si kluci vybrali slabší chvilku pouze v prvním případě, kde o gól nestačili na Výběr Středoslovenského fotbalového svazu. V dalších utkáních jasně dominovali, předvedli fotbalovou kvalitu v individuálních herních činnostech a nastříleli i nejvíce branek, za což byli odměněni i v individuálních oceněních, když Kryštof Judas a Václav Zahradníček se stali nejlepšími střelci turnaje.

Mgr. David Čech