INFORMACE O PŘIJÍMACÍM ŘÍZENÍ NA STŘEDNÍ ŠKOLY

Po zveřejnění výsledků přijímacích zkoušek a seznamu přijatých žáků je nutné:

a) Odevzdat zápisový lístek do 5 pracovních dnů (podepsaný žákem i zákonným zástupcem nejlépe osobně, nespoléhejte se na poštu).

b) Pokud není vaše dítě přijato, do 3 pracovních dní podat ŽÁDOST O PŘIJETÍ NA VOLNÁ MÍSTA

(nahrazuje ODVOLÁNÍ).

c) Pokud není vaše dítě těsně pod čarou na žádné SŠ a šance na přijetí je mizivá, je nutné podat přihlášky do druhého kola přijímacího řízení (napište mail výchovnému poradci pro 2. stupeň s žádostí o vygenerování nových přihlášek, počet není omezen, na každou přihlášku se píše pouze jedna SŠ, sledujte na webových stránkách SŠ nebo krajského úřadu volná místa:

www.kr-olomoucky.cz )

d) Informujte prosím třídního učitele, na jakou SŠ a obor vaše dítě v září nastoupí.

V případě nejasností kontaktujte výchovného poradce telefonicky (585 758 038) nebo mailem (silvie.svobodova@zsho.cz).

Výchovný poradce pro 2. stupeň - Mgr. Silvie Svobodová