Heyrák má Talent !

Na Heyráku je plno dětí, které mají talent, to se dobře ví. Ale jenom někteří na to mají i oficiální potvrzení. V úterý 11. prosince čtyři naši žáci (i když tři z nich jsou od září už studentky středních škol) převzali z rukou náměstka Olomouckého kraje ing. Švece ocenění Talent Olomouckého kraje. Tuto nominační soutěž vyhlašuje Olomoucký kraj každoročně od roku 2005 a my jsme rádi, že i letos se našim žákům podařilo proniknout mezi oceněné. A věřte, že to není vůbec jednoduché. Abyste toto ocenění získali, musíte dosáhnout v některé z vypsaných kategorií – sportovní, technické, přírodovědné, humanitní nebo umělecké – opravdu výjimečného výkonu. Nominovaných bývá mnoho, letos to byl rekordní počet 235 nominací, oceněných v každé kategorii zpravidla pět. O to víc nás těší, jak úspěšní naši žáci byli! V humanitní kategorii se na 5. místě umístila Hana Sedláčková, jediná zástupkyně základních škol mezi gymnazisty, a v kategorii sportovní, tam jsme přímo zářili. Mezi pěti oceněnými byli tři naši žáci! Na čtvrtém místě Adam Röder, na druhém místě Natálie Durčáková a vítězkou této kategorie se stala Barbora Zatloukalová. Všem oceněným gratulujeme a přejeme jim hodně dalších úspěchů. … A už teď se můžeme těšit na příští rok, kdy určitě zazáří nějaký další talent z Heyráku.

Více o soutěži i výsledcích na: