Florbalový turnaj O Pohár ministra školství

V týdnu od 12. do 16. března se na ZŠ Heyrovského odehrálo okresní kolo florbalového turnaje O Pohár ministra školství v kategoriích chlapců i dívek.

Naši chlapci poté, co zdolali týmy: ZŠ Sv. Voršily, ZŠ Svatoplukova a ZŠ Dolany, postoupili do finále okresního kola turnaje. Zde na ně čekal houževnatý soupeř ze ZŠ Tererova. V zápase bylo znát, že soupeř má ve svém středu florbalové hráče, a proto Heyrák vzdoroval jen v první polovině utkání. Ve druhé půli chlapci ze ZŠ Tererova dalekonosnými střelami nepřipustili žádné drama a nakonec vyhráli 4:1. Do další fáze turnaje postoupila ZŠ Tererova.

ZŠ Heyrovského reprezentovali chlapci: Matocha Marek, Markovič Filip, Lasovský Martin, Ševčík Michael, Kotouč Jan, Machala František, Hora Jakub, Sikora Patrik a Olejníček Lukáš

Dívkám z Heyráku se tentokrát turnaj moc nevydařil a po prohrách se ZŠ Demlova, ZŠ Holečkova a ZŠ Uničov, U Stadionu, se s turnajem rozloučily a do dalších bojů nepostoupily.

ZŠ Heyrovského reprezentovala děvčata: Přindišová Tereza, Hlochová Markéta, Lavičková Kristýna, Dieguezová Diana, Křížová Denisa, Antlová Adéla, Jašíková Veronika, Hornicherová Hana, Přikrylová Barbora a Homolová Alžběta.

Více informací na : www.mladeznickyflorbal.cz/