Florbalový turnaj - 2. místo v Olomouckém kraji

Dne 12.12.2012 se konalo krajské kolo florbalového turnaje v Prostějově. Vítězové okresního kola ze ZŠ Heyrovského nemohli chybět. Žáci 5.D podporovaní ostrostřelcem Sovou ze třetí a gólmanem Grohmanem ze čtvrté třídy měli těžký úkol. Vypořádat se s šesti soupeři, z nichž tři zastupovali hokejové školy.

Naši borci se nezalekli a bojovali jako lvi. Prohráli jen jednou s pozdějším vítězem z Přerova. Ostatní týmy porazili nasazením a šikovností. Zápasy byly náročné, což dokazuje nedobrovolné odstoupení tří hráčů.

Odměnou bylo skvělé 2. místo v Olomouckém kraji. Mladší hráči našeho týmu jsou příslibem pro další ročník, kde nejsme bez šancí. Myslíme na mety nejvyšší. Hoši děkujeme!!!

Soupiska týmu: Grohman, Sova, Kirschbaum, Vašička, Vrbka, Bývalec, Andrýsek, Krása, Mandys, Koníček, Vejmola

Veliký dík patří manželům Sovovým, kteří nás dopravili na turnaj a pečovali o naše pohodlí.