Coca Cola Cup – 3. kolo

V úterý 17.5 se ve sportovním areálu v Řepčíně uskutečnilo 3. kolo Coca Cola školského poháru. Hrálo se na obou výborně připravených hřištích systémem každý s každým 2x20 minut. O konečném pořadí se rozhodovalo v posledních utkáních, kdy vstřelený vítězný gól ZŠ Klegova do sítě ZŠ J. Šoupala minutu před koncem hrací doby přisoudil vítězství díky lepšímu skóre v minitabulce vzájemných utkání ZŠ Heyrovského, Olomouc, kterou reprezentovali hráči sportovních fotbalových tříd SK Sigma. Děkuji za vstřícnost SK Sigma, která nám poskytla zázemí pro konání turnaje ve sportovním areálu v Řepčíně a všem hráčům hrající za starší žáky U15 a U16 za výbornou reprezentaci školy a fotbalového klubu SK Sigma. A společně se budeme těšit na republikové finále.

Mgr. David Čech

Konečné pořadí:

1. ZŠ Heyrovského, Olomouc

2. ZŠ J. Šoupala, Ostrava

3. ZŠ Klegova - Ostrava - Vítkovice

4. ZŠ Sportovní, Uherské Hradiště

Sestava SK Sigma Olomouc (ZŠ Heyrovského)

Markovič – Repček, Macháček, Pavelka, Řezník, Naswetter – Hapal, Zvědělík, Zedníček, Dubnický, Šidlík – Přikryl, Malacka, Machala, Bývalec

Výsledky utkání:

ZŠ Heyrovského, Olomouc 0:2 ZŠ J. Šoupala, Ostrava