And the Winner Is …

Koncem ledna a začátkem února ve školách probíhají školní kola nejrůznějších soutěží. Většina z nich už má svého vítěze a nejinak tomu je v angličtině. Školní kolo konverzační soutěže proběhlo za již tradičně velkého zájmu žáků druhého stupně ve dvou kategoriích. Své schopnosti porozumět, plynně hovořit a pohotově reagovat v angličtině poměřili žáci 6. + 7. ročníku v kategorii I A a osmáci a deváťáci se utkali v kategorii II A. Soutěžili nejenom o postup do okresního kola, ale i o hodnotné ceny, které nám do soutěže štědře věnovali naši již tradiční sponzoři – Oxford University Press, Oxford Bookshop, Cambridge University Press, Fraus a Bohemian Ventures, za což jim děkujeme! A jak to dopadlo?

Kategorie IA

1.místo Michaela Ondráková, 7 B

2.místo Kateřina Havranová, 7.B a Karim Boukhatem, 7. D

3.místo Daniel Dandul, 7.B

Kategorie IIA

1.místo Denisa Dvořáková, 9.B

2.místo Barbora Dostálová, 9.B

3.místo Karolína Josefčuková, 9.A

Do okresního kola postupují Míša Ondráková a Denisa Dvořáková.Držíme jim palce, ať se jim tam vede co nejlépe… A všem ostatním děkujeme za účast a předvedené výkony!