4. E na představení The Little Red Riding Hood

V úterý před podzimními prázdninami jsme se se třídou 4.E vypravili na divadelní představení "The Little Red Riding Hood", které se konalo v kině Metropol v Olomouci. Ještě před dnem D jsme využili přípravných materiálů a seznámili se hravou formou s některými písničkami a slovními okruhy, které nás v divadelním představení čekali. Když představení začalo, byli jsme příjemně překvapeni, že se nejednalo o čistou angličtinu, ale že herci plynule přecházeli z jednoho jazyku do druhého, takže jsme všichni dobře rozuměli a zároveň se i něco přiučili. Herci byli celkem 3 - Karkulka, babička a vlk/režisér. Zažili jsme mnoho vtipných scének a slovních hříček, které děti často pobavili. Scéna byla originálně zařízena, takže jsme nahlédli jak ke Karkulce a babičce domů, tak do žaludku samotného vlka, kde se shledala babička s vnučkou. Děti si divadlo moc užili a těšíme se na další zážitky s angličtinou!