Karneval ve školní družině

Období masopustního veselí jsme si užili i u nás v družině. Středa 22. 2. se nesla v duchu karnevalu. Děti přišly už ráno natěšené v krásných koupených či po domácku vyrobených maskách. Odpoledne byl zahájen bál. Na děti čekaly různé úkoly v týmech, jako např.: hod špejlí do dálky, hádanky a rébusy, střelnice s plechovkami, siamská dvojčata, trakaře, motání toaletního papíru na čas, bowling nebo obratnost s pingpongovým míčkem. Za úspěšné splnění úkolů sbíraly razítka na vyrobené kartičky. Nechyběla také taneční promenáda, kde měly masky možnost se pořádně předvést. Na závěr byly vyhodnoceny a odměněny nejkrásnější a nejoriginálnější masky. Podle úsměvů na tvářích bylo znát, že se odpoledne vydařilo :-).

kolektiv vychovatelek ŠD Čajkovského