Regionální finále soutěže „Hledáme nejlepšího chemika regionu“

V úterý 28.1.2014 v laboratořích SŠLCH vyvrcholilo regionální finále soutěže „Hledáme nejlepšího chemika regionu“, kterého se zúčastnily i čtyři žákyně naší školy. V listopadu minulého roku proběhlo školní kolo 3. ročníku soutěže „Hledáme nejlepšího chemika regionu“, ze kterého postoupilo do dalšího kola 5 žákyň: Barbora Dostálová, Barbora Dohnalová, Veronika Špačková a Aneta Šilbertová z 9.B a Karina Skácelová z 9.C. V prosinci se konala na půdě SŠLCH v Olomouci teoretická část a 12 nejlepších chemiků postoupilo do dalšího praktického kola, mezi nimi i 4 naše žákyně.

V regionálním finále se nejvíce dařilo Barboře Dostálové z 9.B (5.místo), Veronice Špačkové z 9.B (7.místo) a Karině Skácelové z 9.C (10.místo). Soutěžící přebraly diplomy a věcné ceny z rukou pana ředitele Prechezy a paní ředitelky SŠLCH. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy!