Mezi řádky za zvířátky

Žáci jazykové třídy 4. B dostali nápad a přesunuli za prvňáčky do 1. B. Rozhodli se, že tento den stráví se svými mladšími spolužáky nebo i s jejich sourozenci, a tento projekt nazvali Mezi řádky za zvířátky. Celý den byl věnovaný zvířatům, a že si ho žáčci užili, uvidíte na fotografiích. Nejprve je o hbitosti některých zvířátek přesvědčila opičí dráha, pak procvičili vytrvalost v pohádce „Boudo, budko“. Postřeh a rychlost si vyzkoušeli při skládání zvířecího obrázku. Na závěr si zvolili své oblíbené zvíře, které namalovali a složili o něm básničku. Samozřejmě, že všechny čekala odměna, ale z celodenního projektu si především odnášeli příjemný pocit ze společné práce s novými kamarády a poznání toho, jak důležitá je v životě vzájemná tolerance.