Do you speak English? Yes, we do!

První pololetí jsme uzavřeli konverzační soutěží v angličtině. Zájemců bylo opravdu hodně, z čehož jsme měli velkou radost. Úroveň soutěže byla vysoká, soutěžící věnovali přípravě značné úsilí, za což jim patří velký dík. Porota hodnotila nejenom to, jak dobře si připravili jedno z předem známých témat, které si v samotné soutěži vylosovali, ale především to, jak pohotově a gramaticky správně dokázali reagovat na problémovou situaci, kterou měli společně s porotou vyřešit. A tady už se ukázalo, kolik kdo umí slovíček, kdo se nebojí mluvit a komu to v angličtině opravdu myslí. A jak to dopadlo?

 

Kategorie 6. + 7. ročník          

1. Adéla Vyroubalová, 7. B  

2. Radim Ryšavý, 7. B

3. Alessia Ferraro, 7. C

 

Kategorie 8. + 9. ročník

1. Klára Kupková, 9. B

2. Jiří Jordán, 9. B

3. Miroslav Bednařík, 8. E

 

Adéla a Klára budou Heyrák reprezentovat v okresním kole na konci února, tak jim držte palce.

 

Děkujeme  „VenturesBooks – výhradní zastoupení nakladatelství Pearson“ za vstřícnost a podporu naší soutěže věcnými cenami, které si soutěžící za skvělé výkony odnesli.